Taxele și impozitele pot fi plătite acum și online, pe Ghișeul.ro

În comuna noastră a devenit funcțional sistemul de plată online a taxelor și impozitelor prin platforma Ghișeul.ro. Pentru a putea plăti în acest mod taxele și impozitele, aveți nevoie de un cont pe platformă și de un card bancar. Parola pentru cont o puteți obține de la Primăria Poiana Câmpina, în baza unei cereri însoțite de o copie a actului de identitate. Apoi vă puteți autentifica în sistem, accesând www.ghiseul.ro.
Precizăm faptul că, astfel, puteți plăti de acasă taxele și impozitele locale sau alte taxe stabilite de instituțiile publice pentru diverse servicii, fără să fie nevoie să vă mai deplasați la Primărie. Dovada plății se primește pe e-mail în câteva minute de la efectuarea acesteia. Pentru plata taxelor și impozitelor nu se percep comisioane bancare.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *